×

Šperky a hodinky Morellato

blank
  • Značka Morellato

Milujete luxus, eleganciu a originálne kúsky?
Talianska značka Morellato vyniká pekným designom a veľmi precíznym spracovaním.

Málokto z vás zrejme tuší, že značka má veľmi bohatú históriu, ktorá siaha až do roku 1930. V tomto roku založil spoločnosť Giulio Morellato v meste Bologna v Taliansku. Morellato prináša šperky a hodiny, ktoré sú určené ženám aj mužom a výber je veľmi pestrý.

Šperky, ktoré majú štýl

Všetky šperky od tejto značky sú vyrobené z chirurgickej ocele, ktorá má tie najlepšie vlastnosti. Je veľmi odolná, nečerná a nespôsobuje alergické reakcie. Výrobca má neobyčajný zmysel pre detail, na ktorý kladie veľký dôraz. Ponuka zahŕňa napríklad elegantné náušnice, vkusné náhrdelníky, nevšedné náramky či veľmi výrazné prstene.

Pokiaľ chcete svoju partnerku požiadať o ruku, bez zásnubného prsteňa sa nezaobídete. Veľmi pekné kúsky nájdete práve od značky Morellato. Chirurgická oceľ v kombinácii s kryštálom v dokonalom spracovaní urobí radosť každej žene. Pre túto životnú udalosť je potrebné zvoliť niečo neobyčajné, krásneho a vkusného, zásnubné prstene Morellato všetko 100% spĺňajú. Šperk naviac dostanete vo veľmi pekné darčekovej krabičke.

Po zásnubách prichádza na rad snubný prsteň. Tiež tými značka disponuje v naozaj bohatej miere. Svadba je životný udalosť, je teda potrebné sa na nej pripraviť v tom najlepšom slova zmysle.

Hodinky Morellato pre každého

Hodinky už dávno nie sú obyčajným ukazovateľom času, ide o módny doplnok, ktorý podčiarkne váš outfit. Značka Morellato vie, aké hodinky sa zákazníkom páči. Dokáže skĺbiť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Muži sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a funkčnosť, ženy zase milujú zdobenie a dokonalý dizajn. Hodinky Morellato, to je hra s detailmi.

Chcete si zostaviť hodinky sami podľa svojho vkusu? Potom neváhajte a vyberte Morellato Drops Time. Hodinky si môžete ľubovoľne doplniť prívesky Morellato Drops. Jednotlivé diely si zvolíte sami, konečný dizajn vašich hodiniek máte plne vo svojich rukách.

 

no alt

 

Hodnoty značky Morellato

Šperky celosvetovo známej talianskej značky Morellato vynikajú neobvyklým dizajnom a precíznym spracovaním. Spoločnosť založil Giulio Morellato v roku 1930 v meste Bologna v Taliansku. Šperky Morellato sú vyrobené z chirurgickej ocele. Značka Morellato ponúka široký sortiment dámskych aj pánskych šperkov a hodiniek, ktoré sú dodávané v originálnej krabičke.

Kvalita

Kvalita udržiavaná po generácie má svoje korene v historických hodnotách značky. Tie sa odrážajú vo vysokej kvalite produkcie, výrobných a distribučných procesoch a v rozumnom využívaní a spracovanie materiálov. Ovšem kvalita znamená tiež rešpekt k zákazníkom a ocenenie ľudí, ktorí denne robia všetko pre to, aby ich produkty boli vždy certifikované a zo všetkých najlepšie.

Potešenie z krásy

Od klasického sveta k zákonom renesancie, kde krása je synonymom dokonalosti. Morellato usiluje o obnovenie zmyslu pre krásu a harmóniu proporcií. Vyznačuje sa neustálou snahou o dokonalý vzhľad vychádzajúci z lásky k sofistikovaným ženským tvarom a zmyselnosti. Inšpirácia Morelli pramení hlavne z harmónie talianskych tradícií, teda z estetiky a krásy renesancie.

Emócie

Šperk nie je len doplnok, ale hlavná hviezda. Noste ho tak a budete sa cítiť lepšie, bezpečnejšie, viac žiaduce a celkovo ľahšie. Pocítite intimitu, ktorú Morellato tvorí ideálnym použitím materiálov, svetla a liniek, ale aj rokmi vrelé lásky k svojim produktom. Morellato sú šperky schopné prebúdzať emócie.

Zdroj: modniguru.cz

 

Šperky a hodinky značky Morellato sú dodávané v originálnej darčekovej krabičke s certifikátom pravosti.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info